Wykonanie remontów dachów w nw. budynkach w Częstochowie: a) Część 1 – Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Rędzińska 23 w Częstochowie. b) Część 2 – Straż Miejska ul. Krakowska 80 blok 3 w Częstochowie.
GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401854
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401854/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 10:48
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a5d1f07-a07b-4276-91ff-71a7df7fea7e
- Identyfikator
- 5732745883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401854 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie remontów dachów w nw. budynkach w Częstochowie:
a) Część 1 – Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Rędzińska 23 w Częstochowie.
b) Część 2 – Straż Miejska ul. Krakowska 80 blok 3 w Częstochowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151399002
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Śląska 11/13
1.4.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-217
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 34 37 07 617
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: iz@czestochowa.um.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a5d1f07-a07b-4276-91ff-71a7df7fea7e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401854
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174797
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie remontów dachów w nw. budynkach w Częstochowie:
a) Część 1 – Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Rędzińska 23 w Częstochowie.
b) Część 2 – Straż Miejska ul. Krakowska 80 blok 3 w Częstochowie.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu w nw. budynku w Częstochowie:
Część 1 – Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Rędzińska 23 w Częstochowie.
1. Zakres prac:
- roboty demontażowe (min. zerwanie starego pokrycia z gontu bitumicznego z warstwą podkładową oraz demontaż rynien i rur spustowych),
- ułożenie warstwy podkładowej z papy,
- montaż gontu bitumicznego,
- uszczelnienie koszy dachowych,
- obróbki blacharskie,
- montaż rynien dachowych i rur spustowych,
- reinstalacja przewodów odgromowych.
Uwaga:
Zdemontowany złom po rozbiórce instalacji wykonawca pozostawia Użytkownikowi, tj. Dyrektorowi placówki oświatowej wskazanej w punkcie 4.1. SWZ lit. a).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
3.9.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.U.H. „DZIEDZICKI” Marcin Dziedzicki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 152122870
4.3.4.) Miejscowość: Konopiska
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-274
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 196775,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00276126/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 196775,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |