Modernizacja/remont drogi gminnej nr 362427K ul. Majerz w miejscowości Hałuszowa, Gmina Krościenko nad Dunajcem

GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401915
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401915/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 11:03
Lokalizacja
Krościenko nad Dunajcem, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bfed569-b3b0-4ce1-b403-ea76d5f2df36
Identyfikator
7352849761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401915 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja/remont drogi gminnej nr 362427K ul. Majerz w miejscowości Hałuszowa, Gmina Krościenko nad Dunajcem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892328

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 35

1.4.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-450

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.7.) Numer telefonu: 182623077

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kroscienko.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienko.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bfed569-b3b0-4ce1-b403-ea76d5f2df36

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401915

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185240

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja/remont drogi gminnej nr 362427K ul. Majerz w miejscowości Hałuszowa, Gmina Krościenko nad Dunajcem

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część I – Modernizacja/remont drogi gminnej nr 362427K na Majerz w miejscowości Hałuszowa na odcinku 175 mb.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZIBUD Sp. z o.o. Sp.k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372221327

4.3.3.) Ulica: Kamienica

4.3.4.) Miejscowość: Kamienica

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-608

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 196518,96 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00245966/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 194518,96 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane