Modernizacja drogi powiatowej nr 1561 D w m. Osiek i przebudowa w m. Oleśnica Mała
Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401955
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401955/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 11:10
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b091e2a3-2435-4b80-9264-81e4c5471048
- Identyfikator
- 9121661171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401955 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 1561 D w m. Osiek i przebudowa w m. Oleśnica Mała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie
1.2.) Oddział zamawiającego: PZD w Oławie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931959992
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Zamkowy 18
1.4.2.) Miejscowość: Oława
1.4.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 71 3033019
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd-olawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-olawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b091e2a3-2435-4b80-9264-81e4c5471048
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401955
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00132651
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja drogi powiatowej nr 1561 D w m. Osiek i przebudowa w m. Oleśnica Mała
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1561 D w m. Oleśnica Mała.
Klasa drogi – zbiorcza, kategoria ruchu KR-3.
Zakres robót obejmuje:
a) wymianę - ułożenie nowej nawierzchni jezdni o szer. 5,00 - 6,00 m
b) wymiana zniszczonej podbudowy (w wyznaczonych miejscach przez Inspektora Nadzoru)
c) wykonanie utwardzenia poboczy kruszywem
d) wykonanie zjazdów z kruszywa i masy mineralno – bitumicznej.
W przypadku nie otrzymania dofinansowania na realizację niniejszego zadania Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 531385670
4.3.3.) Ulica: Starobrzeska 67G
4.3.4.) Miejscowość: Brzeg
4.3.5.) Kod pocztowy: 49-305
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 496942,02 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00215665/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 611238,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |