Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice oraz nr 2938W Stróżewko - Rogozino polegająca na budowie chodnika

Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401965
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401965/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 11:12
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a917e0e-8f6b-467d-92ad-f9c15a893061
Identyfikator
7743227414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty drogowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401965 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice oraz nr 2938W Stróżewko - Rogozino polegająca na budowie chodnika

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bielska 57a

1.4.2.) Miejscowość: Płock

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.4.7.) Numer telefonu: 24 267 68 39

1.4.8.) Numer faksu: 24 267 68 81

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpplock.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpplock.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a917e0e-8f6b-467d-92ad-f9c15a893061

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401965

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00102801

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji B3.4.1. „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice oraz nr 2938W Stróżewko - Rogozino polegająca na budowie chodnika

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi powiatowej nr 2996W Mogielnica - Brzechowo w zakresie budowy chodnika na odcinku od km 1+706,5 do km 2+100.

3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691000783

4.3.3.) Ulica: Nadrzeczna

4.3.4.) Miejscowość: Glinojeck

4.3.5.) Kod pocztowy: 06-450

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 435085,93 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221159/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 435085,93 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane