„Utworzenie klubu dziecięcego "Bajkowy Zakątek" w Papowie Biskupim” realizowane w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
Gmina Papowo Biskupie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402026
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402026/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 11:26
- Lokalizacja
- Papowo Biskupie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6d95e92-4fc4-4d42-9b73-81a64f111ee4
- Identyfikator
- 8751486852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402026 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Utworzenie klubu dziecięcego "Bajkowy Zakątek" w Papowie Biskupim”
realizowane w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Papowo Biskupie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118520
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Papowo Biskupie 128
1.4.2.) Miejscowość: Papowo Biskupie
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-221
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.7.) Numer telefonu: 566768101
1.4.8.) Numer faksu: 566768101
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@papowobiskupie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.papowobiskupie.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6d95e92-4fc4-4d42-9b73-81a64f111ee4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402026
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00276222
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Utworzenie klubu dziecięcego "Bajkowy Zakątek" w Papowie Biskupim”
realizowane w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających w szczególności na:
Rozbudowie budynku Szkoły Podstawowej w Papowie Biskupim w celu utworzenia odrębnego klubu dziecięcego.
Inwestycja projektowana jest na części działki o nr 221 w Papowie Biskupim.
Projektowana rozbudowa z przeznaczeniem na klub dziecięcy stanowi niezależny obiekt wydzielony pożarowo od pozostałych zabudowań. Istniejące zabudowania szkoły oraz projektowana rozbudowa połączone zostaną ze sobą za pomocą przejścia do istniejącej kuchni., w projektowanej części przewiduje się rozdział gotowych posiłków pochodzących ze szkolnej kuchni. Nie przewiduje się innego połączenia budynku. Projektowana część posiadać będzie oddzielne źródło dla ogrzewania pomieszczeń.
Projektowany budynek będzie obiektem jednokondygnacyjnym – parterowym i wykonany zostanie w technologii tradycyjnej murowanej z dachem płaskim, wysokość budynku +4,45m.
Powierzchnia zabudowy nowego obiektu wynosi 252,03m2 – tj 28% powierzchni terenu inwestycji na części działki nr 211 ( 900m2) w miejscowości Papowo Biskupie w gminie Papowo Biskupie.
Projektowana inwestycja jest zgodna z decyzją nr 1/2025 z dnia 06.03.2025 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
30231300-0 - Monitory ekranowe
32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KOR-POL INVEST Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532640443
4.3.3.) Ulica: Dąbrowa 35
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 85-147
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1883082,73 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00395082/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający wydłużył okres realizacji zdania do 12 miesięcy ze względu na przestoje technologiczne spowodowane panującymi w okresie zimowym wyjątkowo niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Pierwotny okres realizacji umowy wynosił 9 miesięcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu realizacji umowy do 12 miesięcy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wzrost cen towarów i usług spowodowany rynkową sytuacją makroekonomiczną, która przełożyła się skokowy wzrost cen kluczowych materiałów izolacyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Nie zmieniono ogólnego charakteru umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 5966,35
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana nie powoduje zmiany ogólnego charakteru umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 69972,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1959021,78 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |