Modernizacja zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach
Miasto Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402076
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 11:40
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69398bbc-0a4a-457d-a59d-c7dd38faf32b
- Identyfikator
- 8442155152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402076 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69398bbc-0a4a-457d-a59d-c7dd38faf32b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055848/52/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.84 Modernizacja zadaszonego lodowiska przy Szkole Podst. nr 11 z Odzdz. Integracyjnymi w Suwałkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 2 ustawy - „Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5,
a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione”
Uzasadnienie faktyczne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty. W postępowaniu nr ZP.271.74.2026 r. prowadzonym
na podstawie art. 275 pkt 1, w trybie podstawowym, w wyznaczonym terminie tj. do dnia
8 czerwca 2026 r. godz. 9:00 nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.106.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1735470,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie Modernizacji zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach,
w zakresie:
1) opracowania dokumentacji projektowej,
2) w oparciu o opracowaną dokumentację i uzyskane na jej podstawie pozwolenie
na budowę wykonania robót polegających na:
a) demontażu istniejącego agregatu chłodniczego i w jego miejsce dostarczenie i montaż nowego agregatu, wymiana istniejącego systemowego wygrodzenia agregatu na nowe ogrodzenie systemowe, demontaż istniejącego banneru oraz dostawa i montaż nowego banneru podświetlanego z możliwością wyświetlania informacji elektronicznej od strony ulicy,
b) demontażu istniejącego zadaszenia ze zbrojonego polietylenu pokrytego folią PCW
i w jego miejsce wykonaniu nowego zadaszenia, w dostawie zadaszenia przewidzieć dostawę dodatkowych dwóch pól ścian bocznych jako zadaszenie zapasowe/awaryjne/,
c) remoncie zadaszonego lodowiska w zakresie: wymiany istniejących band lodowiska
na nowe wraz z wzmocnieniem na wysokości 0,5m przed uderzeniami łyżwami
np. pasem ochronnym gumowym lub innym rozwiązaniem systemowym, wymiany oświetlenia wewnętrznego i rozbudowy istniejącego monitoringu o minimum dwie kamery, dostawy i montażu nagłośnienia lodowiska, remontu strefy wejściowej
i wyjściowej z lodowiska poprzez dostosowanie drzwi zewnętrznych dla potrzeb osób niepełnosprawnych, wymiany mat gumowych antypoślizgowych, ławeczek, wieszaków na ubrania. Wykonanie mobilnego podjazdu umożliwiającego wjazd na lodowisko osoby na wózku inwalidzkim,
d) dostawie i budowie kontenerowego zaplecza szatniowo – łazienkowego oraz garażu
dla rolby wraz z jego wyposażeniem,
e) korekcie zagospodarowania terenu pod katem poprawy funkcjonalności, połączeniu budowanego zaplecza lodowiska z jego płytą, przebudowie oświetlenia zewnętrznego, rozbudowie monitoringu, zagospodarowaniu zieleni z dostawą i montażem elementów małej architektury typu ławki, kosze na śmieci,
f) dostawie wyposażenia lodowiska zgodnie z zamieszczonym wykazem, między innymi:
w rolbę elektryczną, frezarkę do lodu, regały na łyżwy, suszarki na łyżwy, łyżwy figurowe i hokejowe, chodziki, sanie lodowe przeznaczone dla wózków inwalidzkich
i inne.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2570529,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2570529,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2570529,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Amber Construction sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231491642
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 64/43
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-014
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2570529,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZP.271.106.2026| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |