Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Pakosław
Gmina Pakosław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402190
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402190/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-21 12:06
- Lokalizacja
- Pakosław, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01db34fa-b095-4ed9-bdb2-a2d7ac106b5d
- Identyfikator
- 6991871092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402190 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Pakosław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pakosław
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050758
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.4.2.) Miejscowość: Pakosław
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-920
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.7.) Numer telefonu: 655478332
1.4.8.) Numer faksu: 655478332
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pakoslaw@pakoslaw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pakoslaw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01db34fa-b095-4ed9-bdb2-a2d7ac106b5d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402190
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Pakosław
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż opraw oświetlenia ulicznego w ramach uzyskanej Wstępnej promesy dla zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Pakosław”. Zakres zamówienia obejmuje modernizację 574 szt. opraw nieenergooszczędnych (sodowych) poprzez ich wymianę na kompletne oprawy w technologii LED gwarantujące możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadające łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i lub równoważne. Wykonawca dostarczy i zamontuje nowe oprawy wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej lub nowe oprawy dopuszczone do użycia na terenie Unii Europejskiej. Realizacja inwestycji poprzez modernizację systemu oświetlenia drogowego na terenie Gminy Pakosław, podniesie sprawność urządzeń oświetleniowych, ich nowoczesność i niezawodność, oraz pozwoli na racjonalne i efektywne wydatkowanie środków gminy na zadania związane z oświetleniem dróg leżących na terenie Gminy Pakosław.
3.9.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
8 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENEA Oświetlenie sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 811084325
4.3.3.) Ulica: ul. Ku Słońcu 34
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 71-080
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1087320,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00245824/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1087320,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Brak.| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Dostawy |