KP w Krynicy – remont dachu, elewacji i wybranych pomieszczeń
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402226
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402226/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 12:11
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2ef6e08-3435-44e4-b6a6-e02124369b87
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402226 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
KP w Krynicy – remont dachu, elewacji i wybranych pomieszczeń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mogilska 109
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-571
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2ef6e08-3435-44e4-b6a6-e02124369b87
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402226
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00547491
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
KP w Krynicy – remont dachu, elewacji i wybranych pomieszczeń
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
ZP.129.2025. KP w Krynicy - remontu dachu, elewacji oraz wybranych pomieszczeń budynku.
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku Komisariatu Policji w Krynicy obejmującego:
demontaż zewnętrznej instalacji piorunochronnej (odgromowej) poziomej,
montaż nowej instalacji piorunochronnej poziomej na dachu,
demontaż instalacji zewnętrznej odladzania rynien i rur spustowych,
montaż zdemontowanej instalacji zewnętrznej odladzania w rynnach, rurach spustowych oraz na rozległym koszu na dach od strony południowej,
rozebranie pokrycia dachowego budynku komisariatu – starej blachy stalowej dachówkowej,
pokrycie dachu o nachyleniu 35 o połaci stalową blachą powlekaną (panele), łączenie na rąbek podwójny stojący,
rozebranie rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich,
montaż rynien dachowych oraz rur spustowych stalowych powlekanych (rynny i rury fi 15 cm),
zdemontowanie stalowych ław kominiarskich i stopni dachowych,
ponowny montaż zdemontowanych ław i stopni dachowych,
wykonanie pełnego deskowania dachu jako podstawy pod krycie dachu blachą płaską stalową powlekaną łączonej na podwójny rąbek ( rejon kosza) ok. 50 m2)
wykonanie izolacji z wełny mineralnej gr. 30 cm na administracyjnej części dachu ok. 240 m2,
wykonanie powłok z folii paroizolacyjnej i wiatrochronnej na administracyjnej części dachu pow. dachu ok. 365 m2,
wykonanie powłoki z folii wiatrochronnej na części warsztatowej budynku ok. 350 m2,
wykonanie podbitki na całej długości dachu ok.113 m2,
okucie i uzupełnienie czapek kominowych po uzupełnieniu braków w konstrukcji istniejących kominów,
wykonanie w 3 rzędach barier p. śniegowych ok, 261 mb.,
uzupełnienie tynków cienkowarstwowych ścian budynku komisariatu w strefie ponad stykiem z nawierzchnią chodników i schodów oraz na ścianach szczytowych i pod podbitką,
wymiana nawierzchni z papy termozgrzewalnej z obróbkami, nad 2 boksami garażowymi na budynku garażowym.,
remont klatki schodowej budynku (odgrzybienie, malowanie) – pow. ok. 30m2.
Deskowanie połaci dachowych (ok. 365m2)
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: dokumentacja projektowa – załącznik nr 7 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 8 do SWZ, z zastrzeżeniem zdania następnego. Przedmiar robót (załącznik nr 9 do SWZ) służy tylko jako pomoc w określeniu kwoty ryczałtowej na wykonanie ww. roboty budowlanej. Ilości podane w tym opracowaniu są orientacyjne i pomocnicze.
3) Prace będą realizowane w czynnym obiekcie, w związku z czym Zamawiający zastrzega, że w przypadku uciążliwości (np. hałasem) niektórych etapów prac może wymagać ich prowadzenia we wskazanych godzinach (np. popołudniowych) lub w weekendy.
4) UWAGA! Zamawiający, działając w oparciu o art. 285 Ustawy Pzp informuje, iż organizuje zebranie Wykonawców w celu wyjaśnienia treści SWZ. Zebranie odbędzie się w dniu 27 listopada 2025 r. zbiórka o godzinie 11:00 w Recepcji Komisariat Policji w Krynicy przy ul. Polnej 4.
5) Termin wykonania zamówienia;
a) przekazanie terenu robót nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia przez Wykonawcę do Zamawiającego zamiaru rozpoczęcia robót.
b) termin realizacji umowy: do 9 tygodni od przekazania terenu robót, lecz nie dłużej niż do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowo Blacharsko Budowlana Piotr Golec
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691075788
4.3.4.) Miejscowość: Zawada Uszewska
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-865
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 374998,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00059288/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
art. 455 ust.1 pkt 1 ustawy - rezygnacja z części robót;
art.455 ust. 2 ustawy - zwiększenie zakresu zadania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmniejszono zakres robót dot. montażu nowych pasów nadrynnowych okapowych w częściach warsztatowej i administracyjnej budynku;
zrezygnowano z wykonania części izolacji cieplnej przeciw dźwiękowej dachu z płyt z wełny mineralnej .
Zwiększono zakres zadania:
dostawa z montażem 35 stopni kominiarskich i 13 ław kominiarskich;
dostawa z montażem nowych 4 okien dachowych oraz wykonanie nowych elementów instalacji odgromowej.
5.4.6.) Wartość zmiany: 6799,92
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 381798,14 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |