Wykonanie wymiany, regulacji, czyszczenia i udrażniania układów odwodnienia na sieci dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402242
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402242/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 12:14
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eed86fd5-e966-428f-bfad-25a1f63f4c1c
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402242 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie wymiany, regulacji, czyszczenia i udrażniania układów odwodnienia na sieci dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.2.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eed86fd5-e966-428f-bfad-25a1f63f4c1c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402242
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00230203
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie wymiany, regulacji, czyszczenia i udrażniania układów odwodnienia na sieci dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie wymiany, regulacji, czyszczenia i udrażniania układów odwodnienia na sieci dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania/części:
Zadanie 1 – RDW Poddębice
3.9.) Główny kod CPV: 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232452-5 - Roboty odwadniające
90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROKAN Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691631221
4.3.4.) Miejscowość: Sośnicowice
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 107010,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00339548/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 53505 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy opcji| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |