Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Podborowo (obręb Chojno)

Gmina Pakosław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402251
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402251/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 12:15
Lokalizacja
Pakosław, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15f19298-82e4-4fe2-81b1-ba835efe3a1b
Identyfikator
6991871092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402251 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Podborowo (obręb Chojno)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pakosław

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050758

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kolejowa 2

1.4.2.) Miejscowość: Pakosław

1.4.3.) Kod pocztowy: 63-920

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.7.) Numer telefonu: 655478332

1.4.8.) Numer faksu: 655478332

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pakoslaw@pakoslaw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pakoslaw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15f19298-82e4-4fe2-81b1-ba835efe3a1b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402251

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00259516

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Podborowo (obręb Chojno)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi w miejscowości Podborowo (dz. ewid. nr 667 obręb Chojno) na długości 315,48 m. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie jezdni, o szerokości 5,0 m, z kostki brukowej betonowej, koloru szarego, o grubości 8 cm, na podsypce cementowo-piaskowej oraz podbudowie zasadniczej z betonu klasy C8/10, o grubości 35 cm. Nawierzchnia jezdni zostanie ograniczona opornikiem betonowym wtopionym o wymiarach 12x25cm, pobocza zostaną wzmocnione kruszywem 0-31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm.

2. Szczegółowy zakres prac został określony w:
1) dokumentacji projektowej – Załącznik nr 9 do SWZ,
2) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 10 do SWZ,
3) przedmiarze robót – Załącznik nr 11 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-10-23

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Adrian Siecla AS-KOP

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991964356

4.3.3.) Ulica: Garncarska 43

4.3.4.) Miejscowość: Jutrosin

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-930

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 387931,64 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00349254/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 387931,64 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Brak.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane