Przebudowa drogi polegająca na montażu oświetlenia drogowego w ulicy Zielińskiej w Gruszczynie, gm. Swarzędz.

Gmina Swarzędz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402372
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402372/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 12:40
Lokalizacja
Swarzędz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13cef683-885d-4abd-8002-6a9e4ce3d084
Identyfikator
7773098737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlaneInstalacje niskiego napięciaUkładanie kabli

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402372 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi polegająca na montażu oświetlenia drogowego
w ulicy Zielińskiej w Gruszczynie, gm. Swarzędz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Swarzędz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258483

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Swarzędz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-020

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swarzedz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swarzedz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13cef683-885d-4abd-8002-6a9e4ce3d084

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402372

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00147359

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi polegająca na montażu oświetlenia drogowego
w ulicy Zielińskiej w Gruszczynie, gm. Swarzędz.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn. „Przebudowa drogi polegająca na montażu oświetlenia drogowego w ulicy Zielińskiej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ oraz w dokumentacji technicznej zawartej w załączniku nr 9 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45000000-7 - Roboty budowlane

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Swamel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Jóźwiak

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 777 101 74 85

4.3.3.) Ulica: Strzelecka 1a

4.3.4.) Miejscowość: Swarzędz

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-006

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 205450,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00226330/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 205450,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane