Budowa ul. A. Struga w Piastowie

Gmina Miasto Piastów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402380
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402380/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 12:42
Lokalizacja
Piastów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc85f047-1091-4e09-99eb-0435553d1c19
Identyfikator
5342283759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402380 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa ul. A. Struga w Piastowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Piastów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269350

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 11 Listopada 2

1.4.2.) Miejscowość: Piastów

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-820

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@piastow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piastow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc85f047-1091-4e09-99eb-0435553d1c19

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402380

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00186575

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa ul. A. Struga w Piastowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest: Budowa ul. A. Struga w Piastowie. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej, we wzorze umowy oraz w przedmiarze robót. W/w dokumentacja techniczna tj. dokumentacja projektowo – kosztorysowa, STWiORB stanowią załączniki do niniejszej SWZ. Przedmiotu zamówienia nie można opisywać w sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję w szczególności przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów.

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PACHOLCZYK Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291845235

4.3.3.) Ulica: ul. Królewska 19

4.3.4.) Miejscowość: Milanówek

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-822

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 263001,55 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00243077/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wykonania dodatkowych robót budowlanych, co zostało potwierdzone protokołem konieczności z dn. 25.05.2026r. Strony, na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz §8 ust. 1 pkt. 2) i § 20 ust. 2 pkt. 7 lit. e) Umowy ZP.272.09.2026 (0131/194/2026) z dn. 12.05.2026 r.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wymiana rur kanalizacji deszczowej.

5.4.6.) Wartość zmiany: 42312,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 305313,55 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane