Przebudowa drogi powiatowej nr 4344W Kąty – Rowiska - Jaczew w miejscowości Jaczew.

Powiat Węgrowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402416
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 12:51
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3febc3d3-cb2d-4c30-bf72-f88aa8c2de5f
Identyfikator
8241765263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH 'MIKST' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWęgrów, PL · lot 0
841 452,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402416 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 4344W Kąty – Rowiska - Jaczew w miejscowości Jaczew.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Węgrowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatwegrowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwegrowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342385

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 4344W Kąty – Rowiska - Jaczew w miejscowości Jaczew.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3febc3d3-cb2d-4c30-bf72-f88aa8c2de5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017716/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 4344W Kąty-Rowiska-Jaczew w miejscowości Jaczew.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.9.2026.EU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 650406,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 4344W Kąty – Rowiska - Jaczew w miejscowości Jaczew. Zadanie realizowane będzie na długości 0,999 km (km 7+030 – km 8+029). Początek przebudowy przewidziano przed zwartą zabudową miejscowości Jaczew, koniec za zabudową miejscowości, tj. w obrębie wyznaczonej znakami pionowymi granicy miejscowości i terenu zabudowanego. W ramach opracowania nie przewiduje się zmian obecnego sposobu odwodnienia drogi. Prace prowadzone w pasie drogowym mają na celu przywrócenie pierwotnych parametrów użytkowych (drożności) urządzeń wodnych.
Działki objęte zadaniem: - obręb Jaczew: 568

Zakres robót obejmuje:
• usunięcie zakrzaczenia rowów, gałęzi zawężających skrajnię drogową oraz karp pozostałych po wycince drzew,
• usunięcie nagromadzonego humusu w obrębie chodników, zjazdów, krawężników i poboczy,
• rozbiórka nawierzchni jezdni w miejscach trwałych deformacji i zaniżeń,
• lokalne frezowanie nawierzchni mineralno-asfaltowych w obrębie początku, końca robót, tarcz skrzyżowań z drogami lokalnymi,
• rozbiórka i wykonanie przepustów pod zjazdami,
• w obrębie istniejących chodników oczyszczenie istniejących ścieków pochodnikowych oraz przepustów pod zjazdami,
• roboty ziemne,
• odcinkowe wykonanie rozsączenia wód opadowo-roztopowych,
• wymiana warstw konstrukcyjnych podbudowy jezdni oraz łuków skrzyżowań z drogami lokalnymi,
• wykonanie warstw mineralno-asfaltowych nawierzchni jezdni (wiążącej, wyrównawczej, ścieralnej),
• regulacja wysokościowa w miejscach deformacji istniejących chodników,
• wykonanie zaniżeń chodników wraz z wymianą krawężników w obrębie dojść do przejść dla pieszych,
• montaż żółtych płytek ostrzegawczych w obrębie dojść,
• umocnienie wlotów i wylotów remontowanych przepustów kamieniem polnym,
• wykonanie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego,
• wyrównanie różnic poziomów utwardzonych zjazdów do dróg lokalnych masą mineralno-asfaltową,
• odtworzenie rowów przydrożnych,
• wykonanie poboczy,
• montaż znaków pionowych,
• wykonanie oraz odnowa oznakowania poziomego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 841452,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1289359,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 841452,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240002592

7.3.3) Ulica: Gdańska 69A

7.3.4) Miejscowość: Węgrów

7.3.5) Kod pocztowy: 07-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 841452,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane