Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r. poprzez zakup biletów miesięcznych
GMINA TROJANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402494
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-21 13:09
- Lokalizacja
- Trojanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8262037304
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GARWOLINIE SPÓŁKA AKCYJNAGarwolin, PL · lot 0
70 992 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.