Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w Niegowici oraz w Gdowie – współfinansowanych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Gmina Gdów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402456/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 13:00
Lokalizacja
Gdów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea806d5b-1edc-413e-87a1-f7af7bd573b8
Identyfikator
6831006563
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty instalacyjne elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402456 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w Niegowici oraz w Gdowie – współfinansowanych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 26

1.4.2.) Miejscowość: Gdów

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-420

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea806d5b-1edc-413e-87a1-f7af7bd573b8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402456

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00382157

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w Niegowici oraz w Gdowie – współfinansowanych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

„Modernizacja boisk z infrastrukturą techniczną oraz budynku szatniowego kompleksu Orlik 2012 w Niegowici” to roboty budowlane związane z remontem budynku szatniowego, remontem boiska wielofunkcyjnego oraz boiska do piłki nożnej oraz remontem urządzeń technicznych w kompleksie Orlik 2012 w Niegowici.

3.9.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

9 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mirosław Satoła Przewóz Towarów oraz Budownictwo Drogowe, Roboty Ziemne

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8681507861

4.3.4.) Miejscowość: Kobylec

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-740

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1149000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00492091/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1149000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane