Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402500
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402500/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 13:11
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5ad5c35-8a4c-44e4-b149-fe499bff7459
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402500 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.ozimek@poznan.uw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5ad5c35-8a4c-44e4-b149-fe499bff7459
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402500
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00248391
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest malowanie korytarza na I piętrze w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych i sposób ich realizacji został określony: w opisie przedmiotu zamówienia, przedmiarze, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
3. Prace nie ujęte w przedmiarze, ale konieczne do realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w zaoferowanej cenie zamówienia.
4. Wszystkie użyte do realizacji zamówienia materiały muszą być pełnowartościowe oraz posiadać wymagane stosownymi przepisami aktualne świadectwa jakości, świadectwa dopuszczenia, certyfikaty na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności lub certyfikaty zgodności z Polską Normą.
5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku, gdy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) podano nazwy materiałów, produktów lub urządzeń konkretnych producentów, należy traktować to jedynie jako określenie pożądanego standardu i jakości. We wszystkich takich sytuacjach Wykonawca może zaoferować równoważne materiały, produkty lub urządzenia o co najmniej takich samych parametrach. Przez równoważność produktu rozumie się zaoferowanie produktu, którego parametry techniczne zastosowanych materiałów są co najmniej takie same jak produktów opisanych w SWZ. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność zastosowanych rozwiązań.
6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne zobowiązany jest udowodnić/wykazać w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca na etapie realizacji prac zastosuje materiały wskazane w ofercie, przygotowanej na podstawie dokumentów wymienionych w ust. 2.
7. Przed rozpoczęciem prac Wykonawca musi wykonać próby materiałowe powłok malarskich i powiadomić o tym fakcie Miejskiego Konserwatora Zabytków w celu ostatecznej akceptacji dobranych odcieni kolorów i rodzaju farb.
8. Zamawiający umożliwia dokonanie wizji lokalnej miejsca realizacji przedmiotu zamówienia, po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu z p. Zbigniewem Machowiakiem tel.: 65-511-82-35 lub e-mail: zmachowiak@poznan.uw.gov.pl.
9. Wszystkie prace remontowe Wykonawca musi wykonywać w sposób bezkolizyjny, tzn. bez uszkodzenia istniejących instalacji i zapewniający ciągłość pracy Urzędu.
10. Wymagany zakres robót Wykonawca winien zrealizować z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami Polskich Norm, przepisami Prawa budowlanego, bhp, ppoż. oraz zasadami sztuki budowlanej.
11. Zamawiający umożliwi Wykonawcy realizację prac w dni robocze oraz soboty w godzinach od 6:00 do 20:00. Jednocześnie Zamawiający wymaga, aby prace uciążliwe i zakłócające pracę Urzędu wykonywane były po godzinach pracy Urzędu, tj. po godz. 15.30. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania codziennej czystości i porządku po zakończeniu prac
12. Na bieżąco, w trakcie realizacji robót, Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt wywieźć i zutylizować odpady budowlane, materiały z demontażu, śmieci i inne materiały pozostałe po przeprowadzonych robotach. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania codziennej czystości i porządku po zakończeniu prac.
13. Po zakończeniu czynności związanych z realizacją przedmiotu zamówienia Wykonawca uporządkuje teren, na którym były wykonywane prace.
14. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił min. 36 miesięcznej gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru robót.
15. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody powstałe na terenie wykonywanych prac i/lub w związku z tymi pracami w tym m. in. uszkodzenia/zniszczenia ścian, instalacji. W przypadku powstania jakichkolwiek uszkodzeń z winy Wykonawcy, podwykonawcy lub dalszego podwykonawcy, Wykonawca jest zobowiązany do poinformowania Zamawiającego, spisania protokołu i naprawienia szkody na własny koszt i na własną odpowiedzialność.
16. Osoby wskazane w umowie do kontaktu ze strony Wykonawcy zobowiązane są do uczestnictwa, na wezwanie Zamawiającego, w spotkaniach roboczych organizowanych w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności w celu rozwiązywania bieżących problemów.
17. Przed rozpoczęciem prac Wykonawca przekaże Zamawiającemu listę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest aktualizować listę pracowników na bieżąco, w przypadku jakichkolwiek zmian w zatrudnieniu i przedkładać ją Zamawiającemu najpóźniej w dniu aktualizacji.
18. Prace będą wykonywane w obiekcie czynnym, w związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć teren robót w taki sposób, aby nie stanowił on zagrożenia dla pracowników i klientów urzędu, zapewnić bezpieczne dojścia do pomieszczeń dla pracowników i klientów urzędu oraz prowadzić roboty z jak najmniejszą uciążliwością w funkcjonowaniu Urzędu i pracy urzędników, zgodnie z art. 6 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
19. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia prac z uwzględnieniem minimalnych wymagań określonych w art. 6 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Przedmiot zamówienia będzie wykonany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
20. Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp i określa je, stosownie do art. 281 ust. 2 pkt 7 ustawy Pzp:
1) Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby wykonujące prace malarskie były zatrudnione na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę;
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przemysław Panasewicz PAN-BUD
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302437795
4.3.3.) Ulica: Poniatowskiego 1
4.3.4.) Miejscowość: Rydzyna
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-130
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 68011,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00332101/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 68011,21 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |