Remont chodnika w pasie drogi powiatowej nr 1572Z Brzesko – Bylice – Lipiany w miejscowości Brzesko, działki nr 830 i 841/3 w Brzesku na odcinku od 0+000 do 0+450 km.
Powiat Pyrzycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402521
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402521/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 13:16
- Lokalizacja
- Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-631f7afa-87fe-46a6-b536-f440976bf9ec
- Identyfikator
- 8531457417
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402521 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont chodnika w pasie drogi powiatowej nr 1572Z Brzesko – Bylice – Lipiany w miejscowości Brzesko, działki nr 830 i 841/3 w Brzesku na odcinku od 0+000 do 0+450 km.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pyrzycki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684166
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lipiańska 4
1.4.2.) Miejscowość: Pyrzyce
1.4.3.) Kod pocztowy: 74-200
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.7.) Numer telefonu: 918811300
1.4.8.) Numer faksu: 915065500
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pyrzyce.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-631f7afa-87fe-46a6-b536-f440976bf9ec
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402521
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00202807
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont chodnika w pasie drogi powiatowej nr 1572Z Brzesko – Bylice – Lipiany w miejscowości Brzesko, działki nr 830 i 841/3 w Brzesku na odcinku od 0+000 do 0+450 km.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje remont istniejącego chodnika w następujący sposób:
- rozebranie istniejącego chodnika z płyt betonowych;
- ułożenie prawostronnego chodnika z kostki betonowej typu Polbruk w świetle krawężników i obrzeży w pasie drogi powiatowej nr 1572Z Brzesko – Bylice – Lipiany w miejscowości Brzesko, działki nr 830 i 841/3 na odcinku od 0+000 do 0+450 km (woj. zachodniopomorskie);
- wykonanie połączenia jezdni z nowym chodnikiem poprzez zastosowanie krawężnika betonowego trapezowego;
- rozebranie istniejących oraz budowę nowych zjazdów do posesji z kolorowej kostki betonowej typu Polbruk.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa stanowiąca - załącznik nr 9 do SWZ tj.:
a) Projekt budowlany - wykonawczy - załącznik nr 9a do SWZ,
b) Przekroje – załącznik nr 9b do SWZ,
c) Przedmiar robót – załącznik nr 9c do SWZ,
d) Brzesko plan zagospodarowania 1 – załącznik nr 9d do SWZ,
e) Brzesko plan zagospodarowania 2 – załącznik nr 9e do SWZ
f) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR) – załącznik nr 9f do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
80 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BEN-BRUK Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8542405306
4.3.3.) Ulica: Akacjowa 8
4.3.4.) Miejscowość: Grzędzice
4.3.5.) Kod pocztowy: 73-110
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 281260,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00252144/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 281260,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |