Budowa wiaty parkingowej typu „carport” z mikroinstalacją fotowoltaiczną na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie

GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402588
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 13:33
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-675550cf-eeef-4a34-a7b7-f4077efae851
Identyfikator
5482404950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402588 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiaty parkingowej typu „carport” z mikroinstalacją fotowoltaiczną na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cieszyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wiaty parkingowej typu „carport” z mikroinstalacją fotowoltaiczną na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-675550cf-eeef-4a34-a7b7-f4077efae851

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025981/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.1.1 Budowa wiaty parkingowej typu „carport” z mikroinstalacją fotowoltaiczną przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308490

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej polegającej na budowie wiaty parkingowej typu carport oraz montażu wraz z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej o mocy zainstalowanej nie mniejszej niż 49,68 kWp i nie większej niż 50,00 kWp, stanowiącej zadaszenie tej wiaty, zlokalizowanej na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie, przy ul. Sportowej 1.
2. Zamawiający wyjaśnia, że niniejsze postępowanie dotyczy wykonania mikroinstalacji fotowoltaicznej, natomiast system monitoringu instalacji fotowoltaicznych, dalej: „SMPV”, realizowany jest z udziałem montera urządzeń telemetrycznych wyłonionego przez Zamawiającego w odrębnym postępowaniu.
3. Wykonawca instalacji PV zobowiązany jest do współpracy z monterem urządzeń telemetrycznych na etapie realizacji przedmiotu zamówienia oraz do wykonania zakresu niezbędnego do przygotowania instalacji PV do integracji z SMPV.
Dalszy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w punkcie 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp tj. zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane