Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Purda.
GMINA PURDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402642
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402642/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 13:44
- Lokalizacja
- Purda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a272786-33dd-4c48-b4e5-cec037f37df5
- Identyfikator
- 7393756720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402642 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Purda.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PURDA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743189
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Purda 19
1.4.2.) Miejscowość: Purda
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-030
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 89 512 22 23
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@purda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.purda.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a272786-33dd-4c48-b4e5-cec037f37df5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402642
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00230016
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Purda.
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 7 - Budowa oświetlenia - dwóch lamp solarnych w m. Klewki, gmina Purda.
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia - dostawa i montaż dwóch lamp solarnych działki o nr 6/12 i 6/29, obręb Klewki, gmina Purda.
Parametry dla każdej z planowych do ustawienia lamp w lokalizacjach jak wyżej:
- moc 30W,
- strumień światła – minimum 5000 lm,
- panel 2 x min. 200 W lub 1 x min. 400 W,
- konstrukcja słupa o przekroju okrągłym na całej swojej długości z rewizją w dolnej części, ocynkowany i malowany proszkowo, montaż oprawy na wysokości 6mb, montaż wysięgnika wraz z oprawą nasadzany na słup nośny, wykonanie słupa wraz z konstrukcją zgonie z normą PN-EN1090,
- latarnia ma gromadzić energię elektryczną wytworzoną z modułów fotowoltaicznych i świecić w nocy,
- oprawy o napięciu 12V lub 24V,
- oświetlenie o barwie białej min. 4000K,
- moduły fotowoltaiczne monokrystaliczne, możliwość regulacji panelu w osi pionowej i poziomej 160/360,
- kontroler typu MPPT,
- akumulatory LiFePo4 lub żelowe 12V lub 24V – min. 160Ah,
- szczelna obudowa z możliwością zamontowania w ziemi.
Załączona mapa zawarta w Załączniku nr 10 do SWZ określa miejsce, w którym ma zostać zamontowana lampa solarna.
3.9.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NOBA EXIM Bartłomiej Norkowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8791277149
4.3.3.) Ulica: Kawęczyn 1
4.3.4.) Miejscowość: Dobrzejewice
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-123
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 13849,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00324154/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 13849,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |