Przebudowa dróg wewnętrznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą”

Gmina Końskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402779
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402779/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 14:22
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b58649d-d276-4f13-884d-b4ca3efbbf44
Identyfikator
6581872838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402779 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009797

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.4.2.) Miejscowość: Końskie

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-200

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umkonskie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umkonskie.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b58649d-d276-4f13-884d-b4ca3efbbf44

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402779

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00305014

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa dróg wewnętrznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą”

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 2. Przebudowa ul. Kolejowej w msc Dyszów (fundusz sołecki),

Przebudowa drogi wew. o długości 330 mb, szerokości nawierzchni bitumicznej 4,5 m, pobocza z kruszywa gr. w-wy do 8 cm szer. 0,75 m. Kategoria ruchu KR2.
W zakres zamówienia wchodzi:
- wyprofilowanie równiarką istniejącej nawierzchni,
- wykonanie jednostronnego poszerzenia nawierzchni w technologii: wykop gł. 20 cm z odwozem urobku na odległość do 2 km, wykonanie podbudowy z kruszywa fr. 0-63mm grubości w-wy 20cm po zagęszczeniu,
- wzmocnienie podbudowy z kruszywa frakcji 0/31,5mm gr.8 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 3 +4 cm, (AC11W i AC8S);
- obustronne utwardzenie poboczy szer. 0,5 m, gr. 8 cm kruszywem fr. 0-31,5 mm po zagęszczeniu,
- roboty przygotowawcze i porządkowe,
- obsługa geodezyjna.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. zo.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642137703

4.3.4.) Miejscowość: Tychów Stary

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 134908,25 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00367306/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 134908,25 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane