Malowanie pomieszczeń w budynku Sądu Rejonowego w Nowym Targu przy ul. Sądowej 6

SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402820
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 14:31
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-711716fd-a0ef-41ec-afa0-6c7852b51980
Identyfikator
7351604112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieMalowanie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID SOLIŃSKIDębowiec, PL · lot 0
340 952,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402820 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie pomieszczeń w budynku Sądu Rejonowego w Nowym Targu przy ul. Sądowej 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322821

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sądowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytarg.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowytarg.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-711716fd-a0ef-41ec-afa0-6c7852b51980

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sprawowanie wymiaru sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie pomieszczeń w budynku Sądu Rejonowego w Nowym Targu przy ul. Sądowej 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-711716fd-a0ef-41ec-afa0-6c7852b51980

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045946/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Malowanie pomieszczeń w budynku Sądu Rejonowego w Nowym Targu przy ul. Sądowej 6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297702

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/04/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 277197,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie kompleksowych robót malarskich w pomieszczeniach budynku Sądu Rejonowego w Nowym Targu przy ul. Sądowej 6, obejmujących przygotowanie i gruntowanie podłoża, zabezpieczenie elementów niepodlegających malowaniu, demontaż i utylizację nieczynnych lamp, malowanie ścian i sufitów w pomieszczeniach i ciągach komunikacyjnych zlokalizowanych w piwnicy, na parterze oraz na I i II piętrze budynku, a także wykonanie prac porządkowych po zakończeniu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442110-1 - Malowanie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 340952,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340952,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 340952,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowe Dawid Soliński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360289556

7.3.3) Ulica: Dębowiec 805

7.3.4) Miejscowość: Dębowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 38-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 340952,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane