Dostawa i montaż oświetlenia wraz z systemem sterującym na halach basenowych w budynku Zespołu Krytych Pływalni.

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM.BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-13 12:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f5acf67-444f-488b-9318-86a0e10e07a7
Identyfikator
6750001952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456231 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż oświetlenia wraz z systemem sterującym na halach basenowych w budynku Zespołu Krytych Pływalni.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM.BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 78

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 126831052

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@awf.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.awf.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż oświetlenia wraz z systemem sterującym na halach basenowych w budynku Zespołu Krytych Pływalni.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f5acf67-444f-488b-9318-86a0e10e07a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415691

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K-2.381/10/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 109756,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
Oferta nr 1: Install-Mark Marek Kazek, Ul. Stefana Jaracza 52D , 33-140 Lisia Góra, za cenę 209 100.00 zł.
Oferta nr 2: Konsorcjum: Dynamik Sp. z o.o.- lider, Ul. Albatrosów 13, 30-716 Kraków;
Firma Akom Krzysztof Milewski – partner, Ul. Zbyszka z Bogdańca 8a, 31-979 Kraków,
za cenę 168 750.00 zł.
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 135 000 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na realizację zamówienia do kwoty najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168750 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209100 PLN

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy