Przebudowa drogi gminnej nr 104621B i drogi gminnej nr 104629B we wsi Kubra Przebudówka
Gmina Przytuły
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402845
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402845/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 14:35
- Lokalizacja
- Przytuły, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98fd322c-86de-4c55-8d6f-7cf941f9ffcb
- Identyfikator
- 7182138161
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402845 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 104621B i drogi gminnej nr 104629B we wsi Kubra Przebudówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytuły
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669980
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Supska 10
1.4.2.) Miejscowość: Przytuły
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-423
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przytuly.powiatlomzynski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przytuly.ezamawiajacy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98fd322c-86de-4c55-8d6f-7cf941f9ffcb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402845
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00268739
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi gminnej nr 104621B i drogi gminnej nr 104629B we wsi Kubra Przebudówka
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej nr 104621B i drogi gminnej nr 104629B we wsi Kubra Przebudówka” Droga gminna nr 104621B - odcinek o długości 75,20 m. Droga gminna nr 104629B - odcinek o długości 599,41 m.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe “UNIDROG” Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
4.3.3.) Ulica: Robotnicza 4
4.3.4.) Miejscowość: Grajewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 19-203
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 189592,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00379291/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 189592,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |