Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla miasta Pułtusk

Gmina Pułtusk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00210545
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00210545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-29 12:21
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-703a28f8-8a34-4497-9710-ed6338f24d45
Identyfikator
5681540236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi klimatologiczneUsługi doradcze w zakresie rozwojuUsługi w zakresie promocjiAdministracyjne usługi społeczneOcena oddziaływań na środowisko innych niż powodowanych przez branżę budowlanąMonitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanejPlanowanie środowiska naturalnegoPlanowanie rozwoju środowiska miejskiegoUsługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiskaUsługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniamiUsługi w zakresie poprawy oraz wspierania administracji samorządowej i wspólnot samorządowych

Wykonawcy

1 przyznane

'ZESPÓŁ DORADCÓW GOSPODARCZYCH TOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
137 389,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210545 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla miasta Pułtusk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 41

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla miasta Pułtusk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-703a28f8-8a34-4497-9710-ed6338f24d45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019893/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla miasta Pułtusk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program FEnIKS (Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.25.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265528,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentu strategicznego pn. „Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu dla miasta Pułtusk” (zwany dalej MPA) wraz z przeprowadzeniem działań partycypacji społecznej oraz budowania świadomości społecznej w zakresie adaptacji do zmian klimatu.
Umowa o dofinansowanie nr FENX.02.04-IW.01-0005/23
Celem głównym projektu jest wspieranie mitygacji i adaptacji do zmian klimatu na obszarze miasta Pułtusk.
Posiadanie MPA posłuży pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwiązywanie problemów miasta wynikających ze zmian klimatycznych.
MPA będzie przygotowany zgodnie z Podręcznikiem adaptacji dla miast - wytyczne do przygotowania Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projekt umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351611-9 - Usługi klimatologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

85321000-5 - Administracyjne usługi społeczne

90711000-4 - Ocena oddziaływań na środowisko innych niż powodowanych przez branżę budowlaną

90711500-9 - Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej

90712000-1 - Planowanie środowiska naturalnego

90712100-2 - Planowanie rozwoju środowiska miejskiego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

98133100-5 - Usługi w zakresie poprawy oraz wspierania administracji samorządowej i wspólnot samorządowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137389,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552024 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137389,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zespół Doradców Gospodarczych TOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132041930

7.3.3) Ulica: ul. Sielecka 35

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-738

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137389,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi