Przeglądy techniczne sprzętu i aparatury medycznej oraz sprzętu laboratoryjnego.
Szpital Specjalistyczny w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402881
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-21 14:46
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6272323217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
36 przyznanych
APARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 0
1188 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL · lot 1
885,6 PLNEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL · lot 2
1188 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 3
8424 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL · lot 4
3615,84 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL · lot 5
3985,2 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL · lot 6
1924,56 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL · lot 7
1496,88 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 8
777,6 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 9
972 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 10
1918,08 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL · lot 11
3402 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL · lot 12
2484 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 13
1168,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 14
430,5 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 15
2398,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 16
861 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 17
1033,2 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 19
4797 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 20
344,4 PLNOPTA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 21
2361,15 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 22
861 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 23
713,4 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 24
553,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 25
553,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 28
430,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 29
553,5 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 30
405,9 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 31
430,5 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 32
608,85 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 34
3456 PLNMICHAŁ FRĄCZEKKraków, PL · lot 35
2700 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 36
1026 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL · lot 37
344,4 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 39
2970 PLNCEPHEID GMBHA 4 47807 Krefeld, DE · lot 40
11 448 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.