Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

Gmina Miejska Człuchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00402883
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-21 14:47
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55dd4368-76cc-4e7f-91ce-fc582629f251
Identyfikator
8431569424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleFoteleŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneMeble tapicerowaneKrzesłaBiurkaStołyRegały biuroweWieszaki na odzieżMeble i wyposażenie kuchniRegałySzafyKomodyStoliki nocneStolikiMeble do przechowywaniaKuchnie do zabudowyRóżne meble i wyposażenieInstalowanie kuchni na wymiar

Wykonawcy

3 przyznane

MARCIN KUCHARSKI-ZEMKECzłuchów, PL · lot 0
44 034,04 PLN
MARCIN KUCHARSKI-ZEMKECzłuchów, PL · lot 1
159 191,89 PLN
MARCIN KUCHARSKI-ZEMKECzłuchów, PL · lot 2
43 469,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402883 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333090

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55dd4368-76cc-4e7f-91ce-fc582629f251

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057163/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wyposażenia do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322794

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Dostawa mebli tapicerowanych do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa mebli tapicerowanych do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie obejmująca następujący asortyment:
1.1 kanapa - szt. 2
1.2 narożnik - szt. 1
1.3 sofa - szt. 2
1.4 fotel na drewnianym stelażu - szt. 16
1.5 fotel - szt. 6.
Szczegółowy opis przedmiotu części 1 zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ.
Szczegółowy opis realizacji części 1 zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 2.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113100-8 - Fotele

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39516100-3 - Meble tapicerowane

4.5.5.) Wartość części: 42186,93 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Dostawa mebli wolnostojących do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa mebli wolnostojących do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie obejmująca następujący asortyment:
2.1 krzesło konferencyjne - szt. 40
2.2 stół konferencyjny - szt. 6
2.3 krzesło obrotowe - szt. 3
2.4 regał magazynowy - szt. 5
2.5 szafa przelotowa - szt. 1
2.6 krzesło do kuchni i pomieszczenia socjalnego - szt. 28
2.7 szafa metalowa na dokumenty - szt. 1
2.8 stół - szt. 3
2.9 biurko - szt. 3
2.10 stół do kuchni i pomieszczenia socjalnego - szt. 1
2.11 szafa ubraniowa z półkami - szt. 12
2.12 szafa ubraniowa z wieszakiem - szt. 12
2.13 szafka z szufladami i płytą z lustrem i wieszakami - szt. 12
2.14 stolik z półką - szt. 15
2.15 komoda - szt. 10
2.16 szafka nocna - szt. 10
2.17 regał biurowy - szt. 8
2.18 regał biurowy witryna - szt. 4
2.19 szafa do pomieszczenia pralni - szt. 2
2.20 wieszak stojący - szt. 2.
Szczegółowy opis przedmiotu części 2 zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ.
Szczegółowy opis realizacji części 2 zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 2.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

39131000-9 - Regały biurowe

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39141100-3 - Regały

39141300-5 - Szafy

39143122-7 - Komody

39143123-4 - Stoliki nocne

39143310-2 - Stoliki

39173000-5 - Meble do przechowywania

4.5.5.) Wartość części: 129424,22 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3. Wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
Przedmiotem części 3 zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie obejmująca następujący asortyment:
3.1 zabudowa kuchenna (pomieszczenie 1.45) - szt. 1
3.2 zabudowa szatni (pomieszczenie 1.18) - szt. 1
3.3 zabudowa kuchenna (pomieszczenie 1.11) - szt. 1
Szczegółowy opis przedmiotu części 3 zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia dla części 3 stanowiącym załącznik nr 1.3 do SWZ. Szczegółowy opis realizacji części 3 zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 2.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

4.5.5.) Wartość części: 36558,85 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44034,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417159,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44034,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8431552659

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44034,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159191,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 382637,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159191,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8431552659

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159191,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43469,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350740,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43469,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8431552659

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43469,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy