„Przebudowa drogi gminnej 140469K Janowice - Raszówek w km od 0+000 do 0+830, ma dł. 830mb w miejscowości Janowice, gmina Słaboszów”
Gmina Słaboszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00402929
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402929/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 15:06
- Lokalizacja
- Słaboszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5b8d7db-80b7-4d29-996b-9effaf23d10e
- Identyfikator
- 6591222510
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402929 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej 140469K Janowice - Raszówek
w km od 0+000 do 0+830, ma dł. 830mb w miejscowości Janowice, gmina Słaboszów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słaboszów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010671
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słaboszów 57
1.4.2.) Miejscowość: Słaboszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-218
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.7.) Numer telefonu: tel: (41) 3847900
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slaboszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaboszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5b8d7db-80b7-4d29-996b-9effaf23d10e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402929
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00211488
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej 140469K Janowice - Raszówek
w km od 0+000 do 0+830, ma dł. 830mb w miejscowości Janowice, gmina Słaboszów”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej 140469K Janowice - Raszówek w km od 0+000 do 0+830, ma dł. 830mb w miejscowości Janowice, Gmina Słaboszów”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany w szczególności do wykonania:
a. robót przygotowawczych, w tym rozbiórkowych,
b. robót ziemnych i odwodnieniowych,
c. elementów ulicznych,
d. podbudowy,
e. nawierzchni,
f. elementów bezpieczeństwa ruchu.
2. Niezależnie od obowiązków, o których mowa w ust. 1 powyżej, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy i montażu tablicy informacyjnej, o której mowa w art. 38 ust. 1 i ust. 1a ustawy z dnia 23 października 2018 roku o Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg w zw. z § 2 pkt. 1 lit. a), § 5 ust. 1, ust. 2, ust. 3 pkt. 1, § 9 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 roku w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (dalej: Tablica informacyjna).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a. Projekt budowlano-wykonawczy (część opisowa i część rysunkowa),
b. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), z zastrzeżeniem, że:
w przypadku uchylenia norm wskazanych w STWiOR Zamawiający dopuszcza stosowanie norm, które zastąpiły normy uchylone,
postanowienia STWiOR stosuje się w zakresie, w którym nie są one sprzeczne z postanowieniami Projektu budowlanego lub SWZ z Załącznikami,
c. przedmiar,
z zastrzeżeniem obowiązku dostawy i montażu Tablicy informacyjnej (pozycja nieuwzględniona w Projekcie budowlano-wykonawczym, STWiOR oraz przedmiarze),
dalej łącznie: Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-09 do 2026-07-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRODiM Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783196961
4.3.3.) Ulica: ul. Blokowa 14
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-752
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 635199,76 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311461/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 635199,76 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |