Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice
GMINA MASŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403034
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403034/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 18:11
- Lokalizacja
- Masłowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ed7e738-50b9-4042-b40e-454f6fd1d2be
- Identyfikator
- 7722259981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403034 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MASŁOWICE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648103
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Masłowice 4
1.4.2.) Miejscowość: Masłowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-515
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@maslowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maslowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ed7e738-50b9-4042-b40e-454f6fd1d2be
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403034
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00233927
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice” na działce o nr ewid. 1003 obręb 0001 Bartodzieje Przerębskie o długości 1306,85 m.b.
4.2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Prace przygotowawcze i rozbiórkowe;
2) Roboty ziemne;
3) Konstrukcja jezdni;
4) Wykonanie poszerzenia istniejącej jezdni drogi do szerokości 5,00 m.b.;
5) Wykonanie z obustronnych poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 0,75 m każde;
6) Wykonanie warstwy wiążącej o grubości 5 cm;
7) Wykonanie warstwy ścieralnej o grubości 4 cm;
Długość przebudowywanej drogi: 1306,85 m.b.;
Powierzchnia projektowanej jezdni mineralno-bitumicznej: 6535,00 m2;
Powierzchnia poboczy (utwardzonych kruszywem): 1960,00 m2;
Do zadań Wykonawcy należy również:
1) wykonanie, opracowanie oraz montaż znaków zgodnie z projektem stałej organiza-cji ruchu.
2) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
3) obsługa geodezyjna oraz przeprowadzenie inwentaryzacji geodezyjnej powyko-nawczej.
4) Prace porządkowe i wykończeniowe.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” Sp. z o. o Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
4.3.3.) Ulica: ul. Przedborska 84
4.3.4.) Miejscowość: Włoszczowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 29-100
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 798359,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00298155/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 798359,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |