Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji frontowej budynku mieszkalnego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Sienkiewicza 6 w Brzezinach
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403131
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403131/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-23 17:29
- Lokalizacja
- Brzeziny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b32a64a-e77b-4b87-884e-ccba2c448c09
- Identyfikator
- 8331284998
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-23
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403131 z dnia 2026-08-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji frontowej budynku mieszkalnego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Sienkiewicza 6 w Brzezinach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472260563
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. św. Anny 57
1.4.2.) Miejscowość: Brzeziny
1.4.3.) Kod pocztowy: 95-060
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbsbrzeziny.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://tbsbrzeziny.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b32a64a-e77b-4b87-884e-ccba2c448c09
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403131
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00516550
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji frontowej budynku mieszkalnego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Sienkiewicza 6 w Brzezinach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie elewacji frontowej w zakresie wymiany obróbek blacharskich, naprawy tynków elewacji wraz z jej malowaniem oraz malowaniem prześwitu bramowego budynku mieszkalnego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Sienkiewicza 6 w Brzezinach. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje opracowanie projektu organizacji ruchu wraz z niezbędnymi opłatami. Natomiast zakres zamówienia nie obejmuje (pomimo, że znajduje się on w dokumentacji) wymiany drzwi klatek schodowych oraz okien piwnicy.
3.2. Zamawiający informuje, że budynek będący przedmiotem umowy jest wpisany do Rejestru zabytków Województwa Łódzkiego pod nr A/196.
3.3. Przedmiot umowy jest realizowany w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
3.4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- dokumentacji projektowej – załącznik nr 7 do SWZ,
- STWiORB – załącznik nr 9 do SWZ
- Projekcie Umowy - załącznik nr 8 do SWZ,
- Przedmiarze – załącznik nr 10 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45261400-8 - Pokrywanie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-11-254.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CRB Łukasz Baleja
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7331103950
4.3.3.) Ulica: Sikorskiego
4.3.4.) Miejscowość: Głowno
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-015
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 589796 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00019035/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Nieprzewiadziane okoliczności faktyczne
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu wykonania umowy do 30.10.2025
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wydłużenia okresu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana okresu realizacji umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 589796 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |