Przebudowa, rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 3508L od drogi wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Rachanie do miejscowości Siemnice

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00210765
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00210765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-29 13:06
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0c2523b-304f-4608-a948-122a2952644e
Identyfikator
9211658422
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTomaszów Lubelski, PL · lot 0
3 429 291,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210765 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 3508L od drogi wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Rachanie do miejscowości Siemnice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 54

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdptomaszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdptomaszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiattomaszowski/demand/199799/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna Powiatu Tomaszowskiego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 3508L od drogi wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Rachanie do miejscowości Siemnice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0c2523b-304f-4608-a948-122a2952644e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042100/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa, rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 3508L od drogi wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Rachanie do miejscowości Siemnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.3721.5.2025.AZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Przebudowa, rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 3508L od drogi wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Rachanie do miejscowości Siemnice”. Prace obejmują roboty budowlane polegające na wykonaniu przebudowy, rozbudowy odcinka drogi powiatowej nr 3265L od km 2+650,00 do km 4+327,80 o długości 1,678 km. Przedmiotowy odcinek drogi zlokalizowany jest od miejscowości Michalów – Kolonia do miejscowości Siemnice.
2. Zakres robót obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Roboty rozbiórkowe
4) Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej K1A
5) Konstrukcja na poszerzeniach drogi powiatowej K2
6) Projektowana konstrukcja chodników K3A (beton asfaltowy)
7) Projektowana konstrukcja poboczy K5
8) Konstrukcja zjazdów indywidualnych z mieszanki mineralno-asfaltowej K7
9) Regulacja wysokościowa istniejącej nawierzchni kostki
10) Przepust PD5 pod jezdnią 2+784,43
11) Przepust PD6 pod jezdnią w km 3+417,64
12) Przepust PD7 pod jezdnią w km 3+821,83
13) Projektowane elementy drogowe i elementy odwodnienia
14) Umocnienie istniejącego rowu
15) Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu
16) Infrastruktura techniczna
17) Kanał technologiczny

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3429291,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5465672,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3429291,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 921-16-43-082

7.3.3) Ulica: Lwowska 54

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 22-600

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3429291,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane