Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00403213
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00403213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 08:04
Lokalizacja
Nowa Dęba, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d8d8f4b-88f9-4b51-91b3-4b81755be3b9
Identyfikator
8671974785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Wykonawcy

1 przyznane

KORDIAN PALUSZEKDąbrówka Osuchowska 22 A, PL · lot 0
551 078,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403213 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831205339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: +48158464910

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpt@tarnobrzeski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdpt.nowadeba.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d8d8f4b-88f9-4b51-91b3-4b81755be3b9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami na terenie powiatu Tarnobrzeskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d8d8f4b-88f9-4b51-91b3-4b81755be3b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070633/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1115R relacji Grębów - Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od stniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326851

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD.2620.07.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 443682,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: ,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy”.
2. Zakres zadania obejmuje rozbudowę drogi powiatowej Nr 1115 R relacji Grębów – Wydrza – Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy, gmina Grębów, powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Roboty przygotowawcze:
- roboty pomiarowe: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych w terenie równinnym,
- usuwanie drzew, krzewów, humusu oraz roboty rozbiórkowe,
b) Roboty ziemne:
- wykopy w gruntach nieskalistych,
- nasypy,
c) Odwodnienie korpusu drogowego:
- przepusty,
- kanalizacja deszczowa,
d) Podbudowy:
- koryto wykonane mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
- warstwy odsączające, odcinające, mrozoochronne i podsypki
- oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych,
- podbudowa z kruszyw stabilizowanych mechanicznie,
e) Nawierzchnie:
- nawierzchnie ulepszone,
f) Roboty wykończeniowe:
- skarpy, rowy, ścieki,
g) Oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu
- oznakowanie poziome
- oznakowanie pionowe
- bariery ochronne stalowe
h) Elementy ulic:
- krawężniki,
- obrzeża,
i) Zieleń drogowa,
j) Inne roboty.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres prac niezbędnych do wykonania) został określony w dokumentacji projektowej, szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze, wydanych warunkach stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 551078,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600302,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 551078,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORDEK Kordian Paluszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8172065366

7.3.3) Ulica: Dąbrówka Osuchowska 22a

7.3.4) Miejscowość: Czermin

7.3.5) Kod pocztowy: 39-304

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 551078,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane