Przebudowa drogi powiatowej Nr 1122R w zakresie budowy chodnika dla pieszych w miejscowości Dymitrów Duży wraz z niezbędną infrastrukturą – Etap I
Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403228
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403228/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 08:13
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cef5e48-df32-484d-aeb1-c075ae437165
- Identyfikator
- 8671974785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403228 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1122R w zakresie budowy chodnika dla pieszych w miejscowości Dymitrów Duży wraz z niezbędną infrastrukturą – Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831205339
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ogrodowa 20
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: +48158464910
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpt@tarnobrzeski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdpt.nowadeba.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cef5e48-df32-484d-aeb1-c075ae437165
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403228
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00180564
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1122R w zakresie budowy chodnika dla pieszych w miejscowości Dymitrów Duży wraz z niezbędną infrastrukturą – Etap I
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej Nr 1122R w zakresie budowy chodnika dla pieszych w miejscowości Dymitrów Duży wraz z niezbędną infrastrukturą – Etap I” .
Uwaga! Przedmiotowe postępowanie obejmuje tylko część zakresu objętego projektem!!!! Zakres inwestycji Zamawiający określa następująco: początek zakresu od km ~0+662 (na wysokości działki ewid. nr 824/4 obręb Dymitrów Duży, nr obrębu 0003) do końca zakresu do km ~0+362 (na wysokości działki ewid. nr 1056), tj. ok.298 mb przebudowy drogi powiatowej Nr 1122R relacji Dymitrów Duży – Dymitrów Mały w zakresie budowy chodnika, zjazdów wraz z odwodnieniem (zgodnie z załączonym przedmiarem oraz zakresem lokalizacji inwestycji objętym przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego dla I etapu).
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: Roboty przygotowawcze, Zabezpieczenie sieci podziemnych, Roboty ziemne, Odwodnienie, Chodnik – droga dla pieszych z betonu asfaltowego, Zjazdy z betonu asfaltowego,
Poszerzenie, ściek z kostki betonowej, Elementy ulic, Odwodnienie, Roboty wykończeniowe, Oznakowanie (bezpieczeństwo ruchu drogowego), Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres prac niezbędnych do wykonania) został określony jest w dokumentacji projektowej, szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno Drogowego M-Via Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652573938
4.3.3.) Ulica: ul. Szklarniowa 14
4.3.4.) Miejscowość: Nisko
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-400
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 288834,79 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00247325/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 288834,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |