RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403273
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403273/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 08:33
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54ab5f94-16db-4226-b9db-64fa2be52232
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403273 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ab5f94-16db-4226-b9db-64fa2be52232
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403273
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 56-195055
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze, od km 3+500 do km 6+890 o dł. 3,390 km. Zakres robót obejmuje m.in.: a) wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; b) wykonanie frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej z wbudowaniem materiału z rozbiórki w pobocza drogi; c) wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy i nawierzchni bitumicznej; d) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową; e) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; f) wykonanie umocnienia poboczy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm; g) ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 20x30cm. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji projektowej, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5391401118
4.3.3.) Ulica: ul. 11 Listopada 170
4.3.4.) Miejscowość: Parczew
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-200
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1999807,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 94-339059
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1999807,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane |