Rozwój sieci drogowej na terenie Gminy Gostycyn
GMINA GOSTYCYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403292
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403292/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 08:42
- Lokalizacja
- Gostycyn, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-746bda92-2400-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5611494399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403292 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozwój sieci drogowej na terenie Gminy Gostycyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOSTYCYN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351110
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bydgoska 8
1.4.2.) Miejscowość: Gostycyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-520
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gostycyn@las.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gostycyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-746bda92-2400-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403292
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00355544
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozwój sieci drogowej na terenie Gminy Gostycyn
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Rozwój sieci drogowej na terenie Gminy Gostycyn, ujęte w projekcie budżetu Gminy Gostycyn pod nazwą:
"ROZWÓJ SIECI DROGOWEJ NA TERENIE GMINY GOSTYCYN (Budowa, przebudowa, remont dróg gminnych oraz Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 237 polegająca na budowie ścieżki pieszo -rowerowej przy ul. Tucholskiej oraz skrzyżowania o ruchu okrężnym z ulicą Pilską w Gostycynie na odcinku od km 35+500 do km 36+451)
Postępowanie nie jest podzielone na części, ale obejmuje 12 zadań, które każde musi zostać wycenione oddzielnie:
1. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 237 polegająca na budowie ścieżki pieszo -rowerowej przy ul. Tucholskiej oraz skrzyżowania o ruchu okrężnym z ulicą Pilską w Gostycynie na odcinku od km 35+500 do km 36+451
2. Remont drogi wewnętrznej na działce nr 53/14 w m. Łyskowo
3. Wykonanie odwodnienia ulicy Kajakarskiej w Gostycynie (budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z zagospodarowaniem wód za pomocą retencji korytowej.
4. Przebudowa ulicy Bagienieckiej w Pruszczu w zakresie budowy oświetlenia drogowego.
5. Droga nr 010530C - ul. Ogrodowa w Pruszczu
6. Droga nr 010518C relacji Przyrowa - Przyrówka
7. Droga nr 010502C relacji Wielki Mędromierz - Mały Mędromierz do granicy z gminą Tuchola
8. Ulica nad Brdą w Pile
9. Droga na działce nr 151/2 w Pruszczu
10. Droga na działce nr 620/1 w Gostycynie
11. Droga nr 010515C relacji Bagienica - Wielka Klonia
12. Droga na działce nr 299 w Wielkiej Kloni (+połączenie z nawierzchnią bitumiczną na drodze gminnej nr 010515C)"
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
365 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLO DUO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532691050
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7996944,04 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00161966/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Opóźnienie w uzyskaniu decyzji ZRID
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin wykonania umowy do 395 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia 30.11.2025r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Opóźnienie w uzyskaniu decyzji ZRID
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin wykonania umowy do 488 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia 03.03.2026r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Opóźnienie w uzyskaniu decyzji ZRID
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin wykonania umowy do 595 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia 17.06.2026r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7996944,04 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |