Dowóz uczniów niepełnosprawnych do specjalistycznych placówek oświatowych od 1 września 2026 roku do 25 czerwca 2027 roku - II
MIASTO ORZESZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-24 08:55
- Lokalizacja
- Orzesze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6351834596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
1 przyznane
MAREK MASNYKATOWICE, PL · lot 0
826 981,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.