Modernizacja nawierzchni jezdni drogi powiatowej 4719S ul. Główna w Sarnowie - zamówienie uzupełniające
Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403308
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403308/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 08:47
- Lokalizacja
- Rogoźnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56f6a468-da76-4572-9d5d-b01d1f90a00f
- Identyfikator
- 6252051129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403308 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni jezdni drogi powiatowej 4719S ul. Główna w Sarnowie - zamówienie uzupełniające
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287370
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Węgroda, 59
1.4.2.) Miejscowość: Rogoźnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-582
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdbedzin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd.powiat.bedzin.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56f6a468-da76-4572-9d5d-b01d1f90a00f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403308
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00233338
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja nawierzchni jezdni drogi powiatowej 4719S ul. Główna w Sarnowie - zamówienie uzupełniające
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewidywany zakres zakłada modernizację nawierzchni bitumicznej przedmiotowej drogi na odc. ~420 m, tj. ~ 3100,00 m2 wraz z wyrównaniem pobocza, regulacją urządzeń i oznakowaniem poziomym grubowarstwowym.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-044.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LIBUD ASFALTY Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443511004
4.3.4.) Miejscowość: Czeladź
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 337118,65 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00256855/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 337086,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane |