„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”
Gmina Radomyśl Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403371
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403371/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 09:06
- Lokalizacja
- Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b90f165d-5dff-4e3e-b883-2c4361258210
- Identyfikator
- 8171954408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403371 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 32
1.4.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-310
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b90f165d-5dff-4e3e-b883-2c4361258210
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403371
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00170539
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Urzędu Miejskiego, który będzie polegać na:
- wydzieleniu z istniejącego pomieszczenia kotłowni, kotłowni o mniejszej powierzchni,
- wymianie istniejącego kotła gazowego, na kocioł gazowy o większej sprawności,
- wymianie całej instalacji centralnego ogrzewania w części budynku Urzędu Miejskiego (wymiana instalacji c.o. nie obejmuje pomieszczeń zajmowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej),
- wykonaniu instalacji wodnej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej,
- rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej wraz z montażem szafki gazowej z zaworem detekcji gazu, na ścianie zewnętrznej budynku, nad szafką z gazomierzem.
UWAGA:
Roboty budowlane będą wykonywane w obiekcie czynnym i sposób ich prowadzenia musi umożliwiać normalne funkcjonowanie obiektu w trakcie prowadzenia robót. Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je tak, aby nie narażać pracowników oraz klientów urzędu na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót. Wymaga się szczególnej ostrożności w prowadzeniu prac, w szczególności zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń i osłon, utrzymywanie placu budowy w należytym porządku. W związku z powyższym wykonawca musi uwzględnić koszty zabezpieczenia wykonywanych robót w cenie oferty.
Prace wyburzeniowe, kurzące należy przewidzieć po godzinach pracy Urzędu (tj. poniedziałek w godz. 16:00- 20:00, wtorek-piątek w godz. 15:30-20:00). Zamawiający może wyrazić zgodę na prowadzenie prac budowlanych w soboty. W przypadku zamiaru wykonywania prac w soboty Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem Zamawiającego o takim zamiarze i uzyskać zgodę Zamawiającego.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarach robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45442100-8 - Roboty malarskie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INSTALSERWIS Sebastian Kucharzyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733279930
4.3.4.) Miejscowość: Chojnik
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 221794,63 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00310146/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 221216,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |