Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń
Gmina Kotuń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403383
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403383/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 09:09
- Lokalizacja
- Kotuń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03580cd5-2d25-4e16-b3f0-6e42fecdaec8
- Identyfikator
- 8212394019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403383 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kotuń
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582463
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Siedlecka 56c
1.4.2.) Miejscowość: Kotuń
1.4.3.) Kod pocztowy: 08-130
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.4.7.) Numer telefonu: 256414025
1.4.8.) Numer faksu: 256327830
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotun.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotun.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03580cd5-2d25-4e16-b3f0-6e42fecdaec8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403383
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00597519
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest współfinansowane w ramach programu „MALUCH+” 2022–2029 „Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do wykonania:
1. przebudowy istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej,
2. budowy budynku żłobka publicznego o powierzchni zabudowy 526,8 m2. ,
3. budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej,
4. budowy przyłącza kanalizacji deszczowej,
5. budowy przyłącza wodociągowego,
6. budowy ogrodzenia terenu,
7. budowy placu zabaw przy żłobku publicznym,
8. wykonania zagospodarowania terenu wokół budynku żłobka.
Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania w imieniu zamawiającego pozwolenia na użytkowanie wybudowanego obiektu.
3.9.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
17 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710044723
4.3.3.) Ulica: Brzeska
4.3.4.) Miejscowość: Siedlce
4.3.5.) Kod pocztowy: 08-110
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3974665,86 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00081966/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W celu poprawy właściwości funkcjonalnych i użytkowych pomieszczeń żłobka publicznego w Kotuniu, zamawiający po
zasięgnięciu opinii zespołu projektowego, postanowił wprowadzić do umowy dodatkowe roboty budowlane, nieobjęte zakresem kontraktu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wygrodzenie dodatkowych pomieszczeń oraz wykonanie instalacji teleinformatycznej
5.4.6.) Wartość zmiany: 141531,29
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4116197,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |