Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403471
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403471/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 09:41
- Lokalizacja
- Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-146540fc-0abb-4c03-a8db-9de2492ed854
- Identyfikator
- 6423024956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403471 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785475
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Polna 6
1.4.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-238
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 324272743
1.4.8.) Numer faksu: 324272743 wew.27
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdisk@czerwionka-leszczyny.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdisk-czerwionka-leszczyny.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-146540fc-0abb-4c03-a8db-9de2492ed854
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403471
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00285144
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty, polegające na wykonaniu uszczelnienia i uszorstnienia nawierzchni przez ułożenie warstwy uszorstniającej z mieszanki mineralno-emulsyjnej na zimno o uziarnieniu ciągłym 0/8mm w dwóch warstwach grubości min. 2 cm (typu „slurry seal”) i średniej ilości min. 35kg/m2, na odcinkach dróg gminnych Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny według poniższego zestawienia:
- ul. Wyzwolenia (nr 360 030 S) w dzielnicy Czerwionka na odcinku od ul. Kolejowej (nr 360 013 S) do ul. Mikołaja Reja ( nr 360 024 S) na powierzchni 1960,00 m2,
- ul. Podleśna (nr 362 015 S) w dzielnicy Czuchów na odcinku od ul. Folwarcznej (nr 362 003 S) do końca nawierzchni bitumicznej na powierzchni 3 714,00 m2,
- ul. Leśnej ( nr 366 009S) w sołectwie Stanowice na odcinku od ul. Żorskiej (DW nr 924) do ul. 1 Maja ( nr 366 001S) na powierzchni 4 641,00 m2
- ul. Dworcowa (nr 361 010 S) w sołectwie Przegędza na odcinku od ul. Szkolnej (nr 365 009 S) do posesji nr 98 przy ul. Dworcowej na powierzchni 3 094,00 m2,
- ul. Nad Potokiem (nr 364 009 S) w sołectwie Książenice na odcinku od ul. Ks. Pojdy (DP nr 2907 S) w kierunku ul. Leśnej (nr 364 007 S) na powierzchni 2 393,00 m2.
3.9.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Roxit Polska Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 011163771
4.3.3.) Ulica: Wesoła 12
4.3.4.) Miejscowość: Czarny Bór
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-379
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 476194,01 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00345492/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 476194,01 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |