Dowozy i odwozy dzieci i młodzieży szkolnej do placówek oświatowych na terenie gm. Kiszkowo w dniach nauki szkolnej w terminach obowiązujących w woj. wlkp. na okres od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
GMINA KISZKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403563
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-24 10:12
- Lokalizacja
- Kiszkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7842429701
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
1 przyznane
MICHAŁ LEŚNYKłecko, PL · lot 0
927 791,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.