„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola - Wola Libertowska” etap I

Gmina Żarnowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00403568
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00403568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 10:13
Lokalizacja
Żarnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bdfe94f1-6568-45d3-b85d-5c2d77ad4642
Identyfikator
6492297723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

"TRANZIT"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubachowy, PL · lot 0
1 686 195,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403568 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola - Wola Libertowska” etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żarnowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 34

1.5.2.) Miejscowość: Żarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-439

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 6449320

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zarnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugzarnowiec.madkom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bdfe94f1-6568-45d3-b85d-5c2d77ad4642

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola - Wola Libertowska” etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdfe94f1-6568-45d3-b85d-5c2d77ad4642

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008032/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji "Otola-Wola Libertowska" etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2367625,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotowa inwestycja dotyczy :
Przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola -Wola Libertowska etap I
w zakresie:
– oczyszczenia terenu poprzez ścinanie drzew karczowanie pni i usunięcia krzaków,
– robót ziemnych,
– wykonania stabilizacji podłoża cementem
– wykonania dolnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/ 63
– wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/31,5
– wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W
– wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S,
– wykonania obustronnych poboczy z kruszywa kamiennego, szer. 0,75 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1686195,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2853935,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1686195,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tranzit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6460009572

7.3.4) Miejscowość: Lubachowy 68

7.3.5) Kod pocztowy: 29-130

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1686195,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane