Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych masą asfaltową na gorąco
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403534
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403534/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 10:00
- Lokalizacja
- Baranów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ec1f049-31b5-47b5-b153-a4ba15956cbd
- Identyfikator
- 6191832707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403534 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych masą asfaltową na gorąco
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864215
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słupia p/Kępnem ul. Katowicka 8
1.4.2.) Miejscowość: Baranów
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-604
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627826800
1.4.8.) Numer faksu: 627826805
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.kepno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bippzd.powiatkepno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ec1f049-31b5-47b5-b153-a4ba15956cbd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403534
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00216291
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych masą asfaltową na gorąco
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco z otaczarni lub recyklera obejmują:
- frezowanie istniejącej nawierzchni grubości śr. 5 cm,
- oczyszczenie mechaniczne frezowanej nawierzchni,
- skropienie emulsją asfaltową frezowanej nawierzchni,
- oblanie asfaltem krawędzi frezowanej nawierzchni,
- mechaniczne wbudowanie mieszanki mineralno-asfaltowej śr. 5 cm w ilości około 275 ton.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usługowo-Handlowy Damian Wojtkowiak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250467744
4.3.3.) Ulica: Bożacin ul. Ogrodowa 59
4.3.4.) Miejscowość: Krotoszyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-700
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 227700,0 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00269474/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227700,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |