Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162 ma odcinku Świdwin - Jezioro Bukowiec.

Urząd Miasta Świdwin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00403583
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00403583/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 10:18
Lokalizacja
Świdwin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-237dd037-a3d6-41b1-b740-deda59f619e2
Identyfikator
6720009268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403583 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162 ma odcinku Świdwin - Jezioro Bukowiec.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Świdwin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000525429

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Konstytucji 3 Maja 1

1.4.2.) Miejscowość: Świdwin

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swidwin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swidwin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-237dd037-a3d6-41b1-b740-deda59f619e2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403583

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00093753

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162 ma odcinku Świdwin - Jezioro Bukowiec.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162 na odcinku Świdwin – Jezioro Bukowiec.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUD-MAX Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383970983

4.3.3.) Ulica: W. Szymborskiej 6

4.3.4.) Miejscowość: Świdwin

4.3.5.) Kod pocztowy: 78-300

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1380000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00162589/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1380000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

nie dotyczy
2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane