Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów
Gmina Lubartów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00210987
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00210987/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-29 13:44
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13d60081-30be-4aa2-b8cc-b238b745495f
- Identyfikator
- 7141996904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210987 z dnia 2025-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubartów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: LUBELSKA 18 A
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (0 81) 855 35 86
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina-lubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-lubartow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13d60081-30be-4aa2-b8cc-b238b745495f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13d60081-30be-4aa2-b8cc-b238b745495f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210987
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021276/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00146061
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025.RF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 237990,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów”, polegająca na sukcesywnej dostawie kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów.
4.2. Zamawiający udziela zamówienia które polega na dostawie kruszywa dolomitowego o uziarnieniu ciągłym 0-31,5 mm. wraz z rozładunkiem we wskazanych miejscach na terenie Gminy Lubartów:
a) Podstawowa ilość przewidziana do dostawy kruszywa dolomitowego o uziarnieniu ciągłym 0-31,5 mm wyniesie 3000 ton.
(Zamawiający stosownie do swoich potrzeb zastrzega sobie prawo do zmniejszenia 0 - 20 % ilości zamawianego kruszywa w stosunku do wskazanej ilości podstawowej),
b) Zamawiający nie dopuszcza margli, kredy i wapienia,
c) Dostarczone kruszywo musi być zgodne z wymaganiami określonymi normą PN-EN 13242+A1:2010 lub równoważną,
d) Kruszywo musi być czyste, bez domieszek materiałów niepożądanych typu: odpady metalowe, azbest, odpady plastikowe, odpady drewniane, gliny. W przypadku ujawnienia w zawartości kruszywa w/w zanieczyszczeń Zamawiający odmówi przyjęcia dostawy,
e) Wykonawca zapewni bezpieczeństwo i ochronę zdrowia podczas wykonywania wszystkich czynności w czasie realizacji dostaw oraz będzie utrzymywał miejsce prowadzonych dostaw w stanie bezpiecznym dla osób postronnych,
f) Wykonawca przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność za właściwe wykonanie dostaw, zapewnienie jakości materiałów oraz metod organizacyjno-technicznych w trakcie realizacji zamówienia,
g) Zamawiający wymaga aby dostawy realizowane były sukcesywnie, w oparciu o pisemne lub telefoniczne zapotrzebowanie Zamawiającego, przekazane Wykonawcy w sposób określony w projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44922200-1 - Dolomit
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254610,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368262,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254610,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DK TRANS DAMIAN KUŁAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7142035331
7.3.3) Ulica: ul. Polesie 32
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254610,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2025-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |