Przebudowa drogi leśnej wywozowej nr 81 w leśnictwie Beskidek.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00403740
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00403740/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 11:07
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea272b1c-e7b3-403e-8c7a-dab5ecaf0049
Identyfikator
5480077429
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403740 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej wywozowej nr 81 w leśnictwie Beskidek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001932

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Czarne 6

1.4.2.) Miejscowość: Wisła

1.4.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.4.7.) Numer telefonu: 338552426

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wisla@katowice.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisla.katowice.lasy.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea272b1c-e7b3-403e-8c7a-dab5ecaf0049

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403740

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00238482

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi leśnej wywozowej nr 81 w leśnictwie Beskidek.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:

Przebudowa drogi leśnej wywozowej nr 81 w leśnictwie Beskidek.
w miejscowości Istebna, w leśnictwie Beskidek, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR, opisem technicznym oraz przedmiarem robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
2. Zakres zamówienia obejmuje roboty budowlane:
w Leśnictwie Beskidek w obrębie Istebna 0001, w jednostce ewidencyjnej Istebna 2403092, pgr działki o nr ewid. 6817, 6810/15, 6811/2, 6812/2, 6816, 6813/2, 6814, 6822, 6815/12, 6815/2, 6815/17– obręb Istebna, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR oraz przedmiarem robót stanowiącymi integralną część niniejszej SWZ.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
a) roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe)
b) roboty rozbiórkowe, ziemne
c) frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni, ścinanie pobocza;
d) remont przepustów; murów oporowych
e) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych;
f) wykonanie zjazdów z drogi z płyt żelbetowych;
g) roboty wykończeniowe.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STOPKA BARTŁOMIEJ FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA"BATEX"

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532285709

4.3.4.) Miejscowość: Węgierska Górka

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-350

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1078990,59 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00295831/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1078990,59 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane