Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach: Popowice, Biskupice, Dankowice oraz Pożarzyce w zakresie wykonania nakładki asfaltowej
Gmina Jordanów Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403870
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403870/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 11:43
- Lokalizacja
- Jordanów Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48c88056-1d76-4fd6-b019-ad5af095ef89
- Identyfikator
- 9141201515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403870 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach: Popowice, Biskupice, Dankowice oraz Pożarzyce w zakresie wykonania nakładki asfaltowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jordanów Śląski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935030
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wrocławska 55
1.4.2.) Miejscowość: Jordanów Śląski
1.4.3.) Kod pocztowy: 55-065
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jordanowslaski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jordanowslaski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48c88056-1d76-4fd6-b019-ad5af095ef89
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403870
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach: Popowice, Biskupice, Dankowice oraz Pożarzyce w zakresie wykonania nakładki asfaltowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych utwardzonych nieulepszonych w miejscowościach:
- Biskupice – dz. nr 107, 121 obręb Biskupice gmina Jordanów Śląski o długości 121 m;
- Dankowice – dz. nr 267 obręb Dankowice, gmina Jordanów Śląski o długości 250 m;
- Popowice – dz. nr 107, 98/4, 117/2, obręb Popowice, gmina Jordanów Śląski o długości 295 m;
- Pożarzyce – dz. nr 57/4 obręb Pożarzyce, gmina Jordanów Śląski o długości 90 m.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Wykonanie nawierzchni jezdni bitumicznej
4) Wykonanie nawierzchni bitumicznej zjazdów
5) Wykonanie poboczy
6) Wykonanie robót dodatkowych
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141357849
4.3.3.) Ulica: ul. Witosa 2
4.3.4.) Miejscowość: Borów
4.3.5.) Kod pocztowy: 57-160
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 957576,03 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00306087/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 957576,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |