Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok

Gmina Brok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00403969
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00403969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 12:09
Lokalizacja
Brok, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01b5def4-f1f1-49bf-a8c3-ea7803f6dac0
Identyfikator
7591624976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkowePokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

1 przyznane

TANTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMałkinia Dolna, PL · lot 0
232 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403969 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościelny 6

1.5.2.) Miejscowość: Brok

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-306

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://brok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01b5def4-f1f1-49bf-a8c3-ea7803f6dac0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00629992/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363779

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych – modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok. Właścicielem budynku jest Gmina Brok. W ramach zadania planuje się wykonanie modernizację trzech
pomieszczeń, w tym wydzielenie łazienki. Zakres prac obejmuje wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wykonanie tynków oraz posadzki, malowanie ścian, położenie płytek, stolarkę drzwiową oraz wykonanie i wyposażenie łazienki. Szczegółowy opis zawierają przedmiary robót - załącznik Nr 5 do SWZ.
W celu realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt dostarczyć materiały, maszyny i urządzenia niezbędne do jego wykonania oraz wykonać wszystkie roboty towarzyszące, prace i czynności niezbędne do realizacji zamówienia. Materiały użyte do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być nowe, od-powiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, odpowiadać obowiązującym normom lub aprobatom technicznym oraz posiadać dokumenty takie jak: atesty, świadectwa lub certyfikat zgodności.
W ramach Przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do opracowania i prze-kazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, której zakres został określony we wzorze Umowy, w której skład wchodzi m.in.:
1) kosztorys powykonawczy,
2) atesty, certyfikaty wbudowanych materiałów.
3. Wykonawca zapewni kierownictwo budowy przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje zawodowe oraz przynależność do odpowiedniej izby samorządu zawodowego. Przedmiot zamówienia należy wykonać pod nadzorem:
kierownika budowy. Kierownik budowy będzie sprawował stały nadzór na budowie pod rygorem nałożenia kary umownej określonej w Umowie.
Zadanie realizowane jest przy wsparciu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696371,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tantos sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146755107

7.3.4) Miejscowość: Małkinia Dolna

7.3.5) Kod pocztowy: 07-320

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-15
2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane