„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3162D na odcinku Brodziszów-Sulisławice - DK8 ETAP II km 3+490 – 4+640 ”
Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00403940
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403940/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 12:02
- Lokalizacja
- Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cba0cd55-f81a-4db3-b290-cbf0d2deae6c
- Identyfikator
- 8871562797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403940 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3162D na odcinku
Brodziszów-Sulisławice - DK8 ETAP II km 3+490 – 4+640 ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723841
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Daleka 19
1.4.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 57-200
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.7.) Numer telefonu: 74 8151-657
1.4.8.) Numer faksu: 74 8153-541
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-zabkowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-zabkowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cba0cd55-f81a-4db3-b290-cbf0d2deae6c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403940
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00404370
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3162D na odcinku
Brodziszów-Sulisławice - DK8 ETAP II km 3+490 – 4+640 ”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ
w tym
- Roboty rozbiórkowe i ziemne
- Odwodnienie drogi
- Roboty drogowe
- Roboty wykończeniowe i zieleń drogowa
- Oznakowanie drogi
- Tablice informacyjne jednostronne - 2szt.
3.9.) Główny kod CPV: 45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631014321
4.3.3.) Ulica: ul. Nowa 49
4.3.4.) Miejscowość: Palędzie
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-070
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3132022,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00476296/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3132022,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
1.odbiór końcowy robót z dnia 24.08.2026r. zgodnie z umowąnr ZP.0210.36.2025 z dnia 15.10.2025r. - bez uwag.
2. fakturowanie częściowe - zgodnie z protokołem odbioru częściowego z dnia 28.04.2026r.
3. gwarancja 106 m-cy tj. do 24.06.2035r. ( 8 lat 10 m-cy).
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |