Modernizacja przepompowni ścieków poprzez przebudowę pompowni P9 na tłocznię ścieków w Trzciannem

Gmina Trzcianne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404064
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 12:41
Lokalizacja
Trzcianne, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31a73b71-40d4-4aec-8207-0f1fc6834d41
Identyfikator
5461321354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie nawierzchni drógWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

"HYDRO - PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
381 140,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404064 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni ścieków poprzez przebudowę pompowni P9 na tłocznię ścieków w Trzciannem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcianne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669795

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Trzcianne

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-104

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.sulima@trzcianne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzcianne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31a73b71-40d4-4aec-8207-0f1fc6834d41

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przepompowni ścieków poprzez przebudowę pompowni P9 na tłocznię ścieków w Trzciannem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31a73b71-40d4-4aec-8207-0f1fc6834d41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032203/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja przepompowni ścieków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353301

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKOŚ.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja przepompowni ścieków poprzez przebudowę pompowni P9 na tłocznię ścieków w Trzciannem”.
W ramach zadania przewidziano do przebudowy istniejącą pompownię ścieków komunalnych P9 na tłocznię ścieków w Trzciannem.
Zakres przebudowy obejmuje wykonanie wymienionych poniżej prac:
Budowa:
- zblokowanego urządzenia tłoczni ścieków (wraz z wewnętrznymi zbiornikami systemu retencji i wstępnej filtracji, dwoma pompami, instalacjami technologicznymi tłoczenia i płukania zbiorników retencyjnych, systemu odprowadzania skroplin z dna zbiornika tłoczni, z instalacjami wentylacji zbiornika z dezodoryzacją, instalacjami elektrycznymi i automatyzacji pracy tłoczni), zlokalizowanego w podziemnym zbiorniku wykonanym z kręgów betonowych),
- utwardzenia nawierzchni wokół obiektu tłoczni,
- nowego odcinka ogrodzenia (połączonego z istniejącym ogrodzeniem terenu),
Przebudowy:
- remont generalny rewizyjnej studni połączeniowej Si,
- instalacji doziemnej dopływu grawitacyjnego ścieków komunalnych,
- instalacji tłoczenia ścieków z tłoczni,
- przyłącza kablowego zasilania nowej TS tłoczni
Rozbiórki
- istniejącej pokrywy i wyposażenia pompowni ścieków P9,
- istniejącego prowizorycznego ogrodzenia w bezpośrednim sąsiedztwie pompowni P9.
2. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar robót (z uwagi na ryczałtowe rozliczenie, jako dokument pomocniczy) oraz SST dotyczące przedmiotowego zadania, stanowiące załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
4. Szczegółowe warunki wykonania i realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we wzorze umowy – Załącznik nr 6 do SWZ.
5. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych. Materiały powinny odpowiadać wymogom określonym w ustawie z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1213) oraz w SST.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381140,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 547350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381140,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-PARTNER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972067331

7.3.3) Ulica: ul. Gronowska 4a

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381140,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-20
2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane