Remont bramy przeciwpożarowej przy budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim od strony ulicy Toruńskiej

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404060
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404060/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 12:40
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52dfd2ff-8e08-46d6-8725-29eab8d4b362
Identyfikator
7712335338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeń

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404060 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont bramy przeciwpożarowej przy budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim od strony ulicy Toruńskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571524

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Słowackiego 5

1.4.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.4.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@piotrkow-tryb.so.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow-tryb.so.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52dfd2ff-8e08-46d6-8725-29eab8d4b362

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404060

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00129580

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont bramy przeciwpożarowej przy budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim od strony ulicy Toruńskiej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont bramy przeciwpożarowej przy budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim od strony ulicy Toruńskiej”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na malowaniu wraz z uzupełnieniem ubytków w tynku na suficie i ścianach. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w załącznikach do SWZ, w tym w szczególności w:
- dokumentacji projektowej – załącznik nr 7 do SWZ,
- specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 8 do SWZ,
- przedmiarze robót - przedmiar załączono pomocniczo, stanowić on może jedynie bazę do dalszych wyliczeń Wykonawcy przy kalkulacji ceny ofertowej, natomiast Wykonawca szacuje cenę ofertową na podstawie własnej kalkulacji obmiarowej) – załącznik nr 9 do SWZ,
- decyzji Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków WUOZ-ZN.5142.823.2025.IJ z dnia 20.11.2025 r. - załącznik nr 10 do SWZ,
- decyzji Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pełniącego funkcję Starosty Miasta Piotrkowa Trybunalskiego nr 227/2025 z dnia 09.12.2025 r. – załącznik nr 11 SWZ,

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowo-Budowlana Jacek Ciapała

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711190458

4.3.3.) Ulica: Biała 5

4.3.4.) Miejscowość: Sulejów

4.3.5.) Kod pocztowy: 97-330

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 55000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00180552/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu wykonania zamówienia w przypadku wystąpienia zdarzeń, do zaistnienia których Wykonawca się nie przyczynił, a skutki uniemożliwiły wykonanie przedmiotowej umowy zgodnie z pierwotnym terminem m.in.:
- w razie zmiany przepisów prawnych istotnych dla realizacji przedmiotu umowy i mających wpływ na zakres lub termin wykonania przedmiotu zamówienia,
- wystąpienia okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności,
- wobec działania siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie umowy w określonym pierwotnie terminie,
- w przypadku błędów dokumentacji projektowej, w oparciu o którą wykonywane jest zamówienie i ko-nieczności naniesienia przez projektanta poprawek lub zmian w projekcie, które mają wpływ na termin realizacji zamówienia.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wystąpiły okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności (nagła choroba)

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 55000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane